Wisła Kraków wychowała nieoszlifowany diament? On może zrobić karierę

Wisła Kraków wychowała nieoszlifowany diament? On może zrobić karierę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków może mieć pociechę z Jakuba Krzyżanowskiego. Utalentowany defensor zaprezentował się świetnie przy okazji meczu otwarcia Mistrzostw Europy do lat 17, a Polska pokonała Irlandię 5-1.

Wisła Kraków walczy o awans do Ekstraklasy, a w tle jej utalentowany defensor Jakub Krzyżanowski udał się na Mistrzostwa Europy do lat 17.

W pierwszym spotkaniu reprezentacja Polski z nim w składzie mierzyła się z Irlandią i wygrała to spotkanie przekonująco, bo w stosunku 5-1.

Lewy defensor, który do tej pory nie miał okazji zadebiutować w pierwszej drużynie „Białej Gwiazdy” rozegrał 71 minut i był jedną z kluczowych postaci zespołu prowadzonego przez Marcina Włodarskiego.

Choć przypisano mu pozycję obrońcy, to nie miał on żadnych problemów z rajdami ofensywnymi. W nich pokazywał się z dobrej strony i był nawet o krok od strzelenia ładnej bramki.

Do siatki ostatecznie nie trafił, ale i ta za swój występ zebrał znakomite recenzje.

Czy to oznacza, że Wisła Kraków ma na horyzoncie duży talent? Bardzo możliwe, że już po pierwszym spotkaniu nazwisko obrońcy trafiło do notesów wielu zagranicznych skautów.

Teraz celem Krzyżanowskiego będzie potwierdzenie nieprzeciętnych możliwości w dwóch kolejnych starciach grupowych.

Przed „Biało-czerwonymi” jeszcze Węgrzy oraz Walia.

Umowa 17-latka z Wisłą Kraków wygasa 30 czerwca 2024 roku. Jeśli pod Wawelem nie chcą go stracić, to zaraz po powrocie z imprezy, należy przyszykować dla niego stosowną umowę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy