Wisła Kraków: Z Górnikiem Zabrze bez Żukowa

Wisła Kraków: Z Górnikiem Zabrze bez Żukowa fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gol24

Gieorgij Żukow nie będzie do dyspozycji trenera Petera Hyballi w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze.

Od początku rundy wiosennej Wisła Kraków zaskakuje dobrą grą. Zespół prowadzony przez Petera Hyballę z każdym kolejnym zwycięstwem sukcesywnie pnie się w ligowej tabeli.

W najbliższy piątek trzynastokrotny mistrz Polski będzie miał kolejną okazję ku temu, by poprawić swoją lokatę. Wówczas to zmierzy się bowiem u siebie z Górnikiem Zabrze.

Okazuje się jednak, że „Biała Gwiazda” przystąpi do tego meczu osłabiona. Już teraz wiadomo, że podobnie jak i ostatnio, zespół będzie musiał radzić sobie bez Gieorgija Żukowa.

Kazach boryka się bowiem z kontuzją mięśniową. W tej chwili przechodzi rehabilitację i jeśli wszystko potoczy się, jak należy, to być może wróci do gry jeszcze w marcu.

Od jakiegoś z kłopotami zdrowotnymi zmagają się Jakub Błaszczykowski, Dawid Szot, Nikola Kuveljić oraz Vullnet Basha. Ciężko ferować też, jak prędko do składu wróci poturbowany w Płocku Uroš Radaković.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy