Wisła Kraków: Z Podbeskidziem Bielsko-Biała bez sześciu zawodników [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Z Podbeskidziem Bielsko-Biała bez sześciu zawodników [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zagra w sobotę z Podbeskidziem Bielsko-Biała i przystąpi do tej rywalizacji prawdopodobnie bez sześciu zawodników.

Wisła Kraków pomimo tego, że plasuje się na trzecim miejscu w tabeli pierwszej ligi, to jest jednym z głównych faworytów do walki o Ekstraklasę. Podopieczni Radosława Sobolewskiego mogą postawić kolejny krok już w sobotę.

Wtedy właśnie 13-krotny mistrz Polski zmierzy się na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała i będzie faworytem.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że „Biała Gwiazda” przystąpi do tej rywalizacji poważnie osłabiona, bo w kadrze prawdopodobnie zabraknie miejsca aż dla sześciu zawodników.

Najbardziej bolesna wydaje się absencja Luisa Fernándeza, który nie wystąpi przez nadmiar żółtych kartek. To samo tyczy się Josepha Colleya.

Z powodu problemów zdrowotnych przeciwko Podbeskidziu nie zaprezentują się Álex Mula, Alan Uryga oraz Zdeněk Ondrášek.

Do treningów wrócił natomiast lewy obrońca David Juncà, ale jego występ również wydaje się mało prawdopodobny.

Początek sobotniego spotkania Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wisłą Kraków o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Carlitos. Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Nie tylko Carlitos. Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” Gwiazdor Realu Madryt podsumowany. „Haniebny charakter. Nie wie, jak przegrywać, ani jak wygrywać” FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico FC Barcelona nie odpuszcza. Joan Laporta sugeruje nawet powtórzenie El Clásico Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców Iga Świątek gościła na El Clásico. Swoim wpisem zaskoczyła część kibiców

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy