Wisła Kraków zagra nie tylko z Borussią Dortmund?! Drugi prestiżowy rywal sparingowy [OFICJALNIE]

Wisła Kraków zagra nie tylko z Borussią Dortmund?! Drugi prestiżowy rywal sparingowy [OFICJALNIE] fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: SSC Napoli

Napoli poinformowało, że w sierpniu zmierzy się towarzysko z Wisłą Kraków.

Wisła Kraków obchodzi w tym roku 115-lecie istnienia i z tego tytułu klubowe władze przygotowały dla kibiców wiele różnych atrakcji.

Od kilku tygodni wiadomo, że rocznicowe obchody uświetni mecz towarzyski z Borussią Dortmund.

Okazuje się jednak, że ekipa spod Wawelu zmierzy się Napoli, o czym w czwartkowe popołudnie poinformował włoski klub.

Do starcia dojdzie 4 sierpnia na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie. Start punktualnie o 18:00.

Być może zatem mecz z niemieckim potentatem zostanie rozegrany w innym terminie? Na odpowiedź w tej kwestii trzeba zaczekać. W grę wchodziłby wówczas jedynie termin wrześniowy.

Zawodnikiem włoskiego klubu jest Polak, Piotr Zieliński. To właśnie on za pośrednictwem mediów społecznościowych krakowskiego klubu zaprosił fanów na to spotkanie.

W międzyczasie wystartują z kolei ligowe rozgrywki. Już w najbliższy poniedziałek „Białej Gwieździe” przyjdzie zmierzyć się w pierwszej kolejce z Zagłębiem Lubin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy