Wisła Kraków zła na reprezentanta Polski. „Jestem rozczarowany, to brak szacunku”

Wisła Kraków zła na reprezentanta Polski. „Jestem rozczarowany, to brak szacunku” fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: WP Sportowe Fakty

Wisła Kraków starała się sprowadzić latem Jacka Góralskiego. Kiko Ramírez, dyrektor sportowy „Białej Gwiazdy”, jest rozczarowany postawą 31-latka, o czym opowiedział w rozmowie z „WP Sportowe Fakty”.

Wisła Kraków dokonała latem kilka ciekawych wzmocnień. Zespół Radosława Sobolewskiego wzmocnili Joan Román, Dawid Olejarka, Álvaro Ratón, Eneko Satrústegui, Patryk Gogol czy Ángel Baena.

Pierwszoligowiec celował w jeszcze jeden głośny transfer. Skierował ofertę do Jacka Góralskiego, pozostającego wówczas na bezrobociu.

Defensywny pomocnik po udanych latach w Łudogorcu Razgrad i Kajratach Ałmaty dostał prawdziwą szansę na poprowadzenie swej kariery na zupełnie inne tory. Dołączył do VfL Bochum, a więc przedstawiciela Bundesligi.

Ostatecznie z powodu kontuzji Góralski wypadł z rotacji i swoją przygodę w niemieckiej ekstraklasie zamknął na czterech występach.

31-latka łączono z kilkoma klubami. Pisano o Ekstraklasie i Wiśle Kraków. Ostatecznie 21-krotny reprezentant Polski zaskoczył, przenosząc się do trzecioligowej Wieczystej Kraków.

Kiko Ramírez, dyrektor sportowy „Białej Gwiazdy”, uważa, że Góralski zachował się nieelegancko.

- Kiedy pojawiała się opcja z Góralskim, uznaliśmy, że dla nas byłoby to dobre rozwiązanie, bo to polski gracz, z doświadczeniem. Skontaktowaliśmy się szybko z jego agentem. Formalnie nadal zresztą nie otrzymaliśmy odpowiedzi od niego. Przedstawiliśmy bowiem oficjalną, pisemną ofertę, a z mediów dowiedzieliśmy się, że jednak zdecydował się na inny zespół. Jestem szczerze mówiąc rozczarowany, bo powinniśmy się szanować nawzajem. Uważam, że jako Wisła Kraków powinniśmy byli otrzymać oficjalną odpowiedź w jakiejś formie ze strony otoczenia zawodnika - powiedział Hiszpan w rozmowie z portalem „WP Sportowe Fakty”.

Góralski, który pojechał z polską kadrą na Mistrzostwa Świata do Rosji, gra we Wieczystej regularnie. W trzeciej lidze uzbierał już siedem występów i trzy zółte kartki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy