Wisła Kraków: Znamy sztab szkoleniowy Radosława Sobolewskiego [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Znamy sztab szkoleniowy Radosława Sobolewskiego [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków przedstawiła informacje dotyczące sztabu szkoleniowego nowego trenera zespołu Radosława Sobolewskiego.

W poniedziałek przyjęta została dymisja ze stanowiska trenera Wisły Kraków Jerzego Brzęczka. Początkowo nie było wiadomo, kto zostanie jego następcą. Pojawiały się sprzeczne informacje dotyczące Radosława Sobolewskiego i tego, czy przejmie on zespół tylko tymczasowo, czy na stałe. W końcu Wisła dała odpowiedź na to pytanie, informując, że 45-latek został pełnoprawnym szkoleniowcem zespołu. Dotychczasowy asystent Brzęczka podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia w przypadku wywalczenia awansu do Ekstraklasy.

Dzisiaj potwierdzony został sztab szkoleniowy Sobolewskiego. W charakterze asystenta będzie pomagał mu Kazimierz Kmiecik, a trenerem bramkarzy pozostanie Artur Łaciak. Za przygotowanie fizyczne odpowiedzialny ma być Leszek Dyja, a za dział analiz - Michał Siwierski oraz Krzysztof Siłka. Kierownikiem drużyny będzie Jarosław Krzoska, a kitmanem - Jan Batko. Do tego dojdzie jeszcze jeden asystent trenera.

„W skład pionu medycznego wejdą doktor Mariusz Urban, fizjoterapeuta Marcin Bisztyga, a także masażysta Karol Biedrzycki” - czytamy w komunikacie.

Z klubu odchodzą z kolei asystent Tomasz Mazurkiewicz oraz psycholog Damian Salwin.

Wisła rozegra najbliższy mecz w piątek. Jej rywalem będzie ŁKS Łódź.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy