Wisła Płock z nowym dyrektorem sportowym i dyrektorem do spraw skautingu [OFICJALNIE]

Wisła Płock z nowym dyrektorem sportowym i dyrektorem do spraw skautingu [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Płock

Paweł Magdoń został nowym dyrektorem sportowym Wisły Płock.

41-latek podpisał z „Nafciarzami” kontrakt ważny do końca sezonu 2020/2021. W Płocku został następcą Marka Jóźwiaka, który pożegnał się z klubem w poniedziałek.

Magdoń to były zawodnik Wisły, ale również Piotrcovii Piotrków Trybunalski, ŁKS-u Łódź, Pogoni Szczecin, GKS-u Bełchatów, Odry Wodzisław Śląski, Bogdanki Łęczna i Lechii Tomaszów Mazowiecki. W Ekstraklasie obrońca rozegrał 90 meczów, notując w nich pięć trafień. Już po zawieszeniu butów na kołku w Tomaszowie Mazowieckim pełnił funkcje wiceprezesa i dyrektora do spraw sportowych.

To nie koniec zmian w Płocku. Dyrektorem do spraw skautingu został w Wiśle Emil Kot. „Od 1 grudnia 2020 roku będzie zajmował się obserwacjami i wyszukiwaniem zawodników dla naszego klubu oraz planowaniem, koordynacją, monitorowaniem działań prowadzonych przez skautów oraz stworzeniem sieci skautingu zawodników” - czytamy w opublikowanym komunikacie.

Wisła zajmuje obecnie trzynaste miejsce w tabeli Ekstraklasy. W 10 dotychczasowych meczach zdobyła dziewięć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy