„Właściwa drużyna wygrywa”. Trener Widzew Łódź o... derbach Rzeszowa

„Właściwa drużyna wygrywa”. Trener Widzew Łódź o... derbach Rzeszowa fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski
Źródło: Stal Mielec

Daniel Myśliwiec, obecny trener Widzewa Łódź, a były Stali Rzeszów, odpowiedział na pytanie o obecność podczas derbów Rzeszowa.

Widzew Łódź zremisował ze Stalą Mielec bezbramkowo w 28. kolejce Ekstraklasy. Po spotkaniu podczas konferencji prasowej, trener Daniel Myśliwiec po spotkaniu brał udział w konferencji prasowej.

- 0:0 w Ekstraklasie - nie chcemy tego, na pewno. Zawsze chciałbym szukać pozytywów, ale nie mogę od nich zacząć, bo najważniejszy jest rezultat tego meczu, tym bardziej, że nie jesteśmy zadowoleni, bo tempo było mało przyjemne do obserwowania i nie to chcielibyśmy u siebie widzieć. (...) Mam mieszane uczucia i jeszcze raz podkreślę, wynik na pewno niesatysfakcjonujący i w szatni próżno szukać zadowolenia - powiedział podczas konferencji prasowej trener Widzewa Łódź.

„Truskaweczką na torcie” jednak została odpowiedź na pytanie o derby Rzeszowa, na których pojawił się Daniel Myśliwiec. Stal Rzeszów, a więc była ekipa Myśliwca, pokonała 2:0 Resovię, która jest poważnie zamieszana w walkę o utrzymanie w I lidze.

- Jak zawsze derby w Łodzi i w Rzeszowie, bo właściwa drużyna wygrywa - odparł Daniel Myśliwiec, trener Widzewa Łódź.

38-letni szkoleniowiec pracował w Rzeszowie w latach 2020-2023. W minionym sezonie doprowadził „Żurawie” do przegranych ostatecznie baraży o awans do Ekstraklasy. Łącznie tę ekipę poprowadził w 93 meczach, w których zanotował średnia punktową na poziomie 1,72.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy