Włoska telenowela trwa: Czy dojdzie do transferów Guarina i Vučinicia?

Włoska telenowela trwa: Czy dojdzie do transferów Guarina i Vučinicia?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Sky Italia

Kilka godzin temu informowaliśmy o możliwej wymianie Mirko Vučinić - Fredy Guarin. Sprawy przybrały od tego czasu dość niespodziewany obrót.

Kolumbijczyk zdążył już przejść testy medyczne, Czarnogórzec jest właśnie w ich trakcie. Pozostają jeszcze do ustalenia szczegóły, m.in. wysokość dopłaty Juventusu w ramach tej transakcji (mniej więcej trzy miliony euro), ale wszystko ma zmierzać w pozytywnym kierunku.
 
W międzyczasie zaprostestowali w mocnych słowach radykalni kibice Interu z trybuny Curva Nord, mający za złe, że Guarin wzmacnia krajowego rywala, w dodatku na tak niekorzystnych warunkach i w tak niekorzystnym momencie. W tej sytuacji interweniował właściciel Interu Erick Thohir, ale na nic to się nie zdało, gdy ostatecznego argumentu użył zawodnik. 
 
Guarin zagroził, że w przypadku niepowodzenia transferu i tak nie będzie trenował z Interem. Według drugiej wersji miał nawet powiedzieć, że nie opuści pomieszczenia, gdzie przeprowadzane są negocjacje, dopóki nie dojdzie do porozumienia.
 
Ostatecznie rozmowy wznowiono, a transfer najprawdopodobniej, wbrew opinii kibiców, dojdzie do skutku. Niewykluczone, że w ramach swoistej rekompensaty Inter po finalizacji wymiany postara się o sprowadzenie Hernanesa z Lazio.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho Borussia Dortmund sfinalizowała transfer młodego Anglika. OFICJALNIE: Śladami Sancho FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] FIFA 21: Najlepsi prawi obrońcy [TOP 20] Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Chelsea sfinalizowała wyczekiwany transfer. OFICJALNIE: Édouard Mendy siódmym letnim wzmocnieniem Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! Allegri w najbliższych tygodniach wróci do pracy?! FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] FIFA 21: Ukryte talenty w trybie kariery [TOP 52] Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Skandal w Azjatyckiej Lidze Mistrzów. Al-Hilal wyrzucony z turnieju za wystawienie zaledwie dziewięciu piłkarzy na mecz ostatniej kolejki fazy grupowej Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?! Eriksen zmuszony do rozstania z Interem Mediolan?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy