Włoski dziennikarz: Milik rozmawia z Fulham, Manchesterem United, RB Lipsk, Manchesterem City…

Włoski dziennikarz: Milik rozmawia z Fulham, Manchesterem United, RB Lipsk, Manchesterem City… fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ciro Venerato/Radio Kiss Kiss Napoli

Jak poinformował Ciro Venerato, ekspert stacji Rai Sport, agent Arkadiusza Milika przebywa w Londynie, gdzie prowadzi negocjacje nie tylko z Tottenhamem Hotspur. Zainteresowanie napastnikiem SSC Napoli wyrazić miały bowiem Manchester United czy RB Lipsk.

Po dwóch fiaskach transferowych z udziałem Polaka, jego przedstawiciele nadal poszukują mu nowego klubu. Wiadomo już, że nie będzie nim Juventus oraz AS Roma. Coraz więcej wskazuje również na to, że do listy skreślonych ekip trzeba będzie dopisać „Koguty”.

Według Ciro Venerato, który w Radiu Kiss Kiss Napoli skomentował sytuację 26-latka, Tottenham Hotspur ani myśli godzić się na warunki stawiane mu przez SSC Napoli. Nie oznacza to jednak, że atakujący nie zmieni pracodawcy. Lista chętnych ponoć jest długa.

– Fabrizio de Vecchi znajduje się w Londynie, ale nic mi nie wiadomo na temat przyśpieszenia negocjacji w sprawie sprzedaży polskiego napastnika przez Napoli. Zawodnik chciałby, aby Tottenham zamknął operację transferową, ale niewiele wskazuje na to, aby tak się stało. Warunki stawiane przez „Błękitnych” nie przekonują Mourinho. Z moich informacji wynika, że odbywają się za to nieformalne rozmowy z różnymi zespołami, w tym z Fulham, Manchesterem City, Manchesterem United, RB Lipsk – zdradził Włoch.

Jak pamiętamy, ekipa spod Wezuwiusza nalega na wypożyczenia z obowiązkiem kupna. W tym przypadku mowa o kwocie 25 milionów euro

Milik w poprzedniej kampanii zgromadził 35 występów okraszonych 14 trafieniami. Jego umowa z „Błękitnymi” traci ważność już 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy