Wolverhampton dogadane. Daniel Podence trafi do Anglii

Wolverhampton dogadane. Daniel Podence trafi do Anglii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazzetta.gr I Sky Sports

Portal Gazzetta.gr podaje, że Wolverhampton Wanderers doszło do pełnego porozumienia z Olympiakosem w sprawie transferu Daniela Podence.

Informacje na temat możliwych przenosin 24-latka do Premier League pojawiały się od pewnego czasu. Sky Sports podało dzisiaj, że transakcja jest coraz bliżej finalizacji. Nieco później dziennikarze Gazzetta.gr donieśli, iż kluby osiągnęły pełen konsensus i Podence będzie kontynuował karierę w Anglii.

Wolverhampton ma zapłacić za skrzydłowego między 25 a 30 milionów euro, co będzie drugim największym wydatkiem w historii „Wilków” (pierwsze miejsce zajmuje Raúl Jiménez, za którego zapłacono 38 milionów euro). Jednocześnie to rekordowa sprzedaż dla Olympiakosu.

24-letni Podence przez długi czas był związany ze Sportingiem. Do Grecji trafił w 2018 roku. Od tamtej pory zanotował 68 występów w barwach Olympiakosu. Jego bilans z tego sezonu to 27 spotkań, pięć bramek i pięć asyst.

Wszystko wskazuje na to, że Podence będzie drugim zimowym wzmocnieniem Wolverhampton. Wcześniej na Molineux Stadium trafił Leonardo Campana.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy