Wschodząca gwiazda brazylijskiej piłki na celowniku United

Wschodząca gwiazda brazylijskiej piłki na celowniku United
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: The Guardian

Kenedy, jedna z największych nadziei brazylijskiej piłki, znalazł się na celowniku Manchesteru United. 19-latek może kosztować nawet pięć milionów funtów.

Napastnik został zauważony przez działaczy "Czerwonych Diabłów" dzięki swoim świetnym występom w reprezentacjach U-17 i U-20, a także zwycięstwu z Fluminense U-17 w turnieju Al-Kass Cup w 2013 roku.

Zdaniem angielskich mediów, klub z Old Trafford będzie konkurował o podpis zawodnika z Interem. Przypuszcza się jednak, iż to Anglicy mają większe szanse na pozyskanie Brazylijczyka, ponieważ ich współpraca z Flu już w przeszłości układała się całkiem nieźle - w 2008 roku do Manchesteru sprowadzeni bowiem właśnie z tego klubu zostali Rafael oraz Fábio.

Warto zauważyć, iż ewentualny transfer Kenedy'ego do Europy nie byłby tanim kosztem. Napastnik w zeszłym roku przedłużył kontrakt z Fluminense, więc klub ze słynnej Maracany z pewnością chciałby coś zarobić na swoim wychowanku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy