Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego

Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego fot. Cesar Cebolla/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Javi Miguel [Twitter]

FC Barcelona mierzy się z Athletic Club i do przerwy okupiła tę rywalizację kontuzjami Frenkie'ego de Jonga oraz Pedriego. Jak wygląda ich sytuacja? O tym informuje na gorąco Javi Miguel.

W obliczu remisu Realu Madryt z Valencią (2-2), dla FC Barcelony pojawiła się okazja, by doskoczyć w tabeli do stołecznego przeciwnika na sześć punktów.

Warunek jest jeden - pokonać na wyjeździe Athletic Club.

Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 0-0, ale ten schodzi na drugi plan. Wszystko przez kontuzje, których doznali przed zmianą stron Frenkie de Jong oraz Pedri.

Obaj musieli przedwcześnie opuścić plac gry i pod znakiem zapytania stanął ich występ w rewanżu w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów przeciwko Napoli.

Choć nie przeprowadzono jeszcze szczegółowych badań, to o wieści na gorąco pokusił się Javi Miguel. Jego zdaniem urazy kontuzje Holendra i Hiszpana wyglądają „bardzo źle”.

„Frenkie i Pedri - ich urazy wyglądają bardzo źle. Holender prawdopodobnie skręcił kostkę, natomiast u Pedriego problem dotyczy prawego uda.

Powrót de Jonga na Napoli bardzo trudny, a w przypadku Hiszpana wykluczony” - stwierdził.

Potyczka mistrza Hiszpanii z mistrzem Włoch w Lidze Mistrzów już 12 marca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” Sentymentalny „transfer” Lecha Poznań wykluczony. „Nie było żadnych takich rozmów” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy