Wszołek na celowniku Southampton

Wszołek na celowniku Southampton fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttomercatoweb

Paweł Wszołek może przenieść się latem do Premier League.

24-latek rozgrywa niezły sezon w barwach Queens Park Rangers. Polak rozegrał do tej pory 23 spotkania, w których zanotował trzy trafienia i tyle samo asyst, zbierając dobre noty za swoje występy.


Początkowo Polak znajdował się na Loftus Road na zasadzie wypożyczenia z Hellas Werona. Kilka tygodni temu włodarze QPR zdecydowali się jednak na jego definitywne wykupienie. Nieoficjalnie mówi się, że zapłacili za niego dwa miliony euro, wiążąc się z nim kontraktem do 30 czerwca 2019 roku.

QPR zajmuje obecnie dopiero 16. miejsce w tabeli Championship, ale wszystko wskazuje na to, że Wszołek znajdzie się lada moment w Premier League. Polak wzbudza zainteresowanie kilku angielskich klubów, a najbardziej zdeterminowani mają być działacze Southampton. Przedstawiciele „Świętych” coraz baczniej obserwują poczynania 24-latka i bardzo możliwe, że latem wystosują za niego oficjalną ofertę.


Southampton zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Premier League. Informację o zainteresowaniu Polakiem klubu z Sr Mary's Stadium z całą pewnością można traktować poważniej niż spekulacje z Transfer Deadline Day łączące go z Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy