Wyciekły stroje Barcelony na kolejny sezon! [FOTO]

Wyciekły stroje Barcelony na kolejny sezon! [FOTO] fot. Wikipedia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport

Kataloński „Sport” przedstawił prawdopodobny wygląd domowej koszulki Barcelony na sezon 2020/2021.

Wspomniane źródło przekonuje, że prezydent klubu, Josep Maria Bartomeu, wraz z grupą najbliższych współpracowników, podjął już kilka miesięcy temu decyzję o akceptacji projektu nowego kompletu strojów zespołu na kolejne rozgrywki. Teraz ujrzeli go także pozostali pracownicy ekipy z Camp Nou oraz najwięksi sponsorzy wspierający aktualnego mistrza Hiszpanii.

Domowy strój Barcelony na następny sezon jest inspirowanym tym noszonym przez piłkarzy przed stoma laty. Wówczas drużyna, w której występowali między innymi Paulino Alcántara, Josep Samitier czy Ricardo Zamora, rozpoczęła tak zwany pierwszy „Złoty Wiek” w historii klubu za sprawą zdobycia Mistrzostwa Katalonii oraz Pucharu Hiszpanii.

W tym momencie zespół wykonał ważny krok na przód, który pozwolił mu w późniejszych czasie odnosić sukcesy na arenie krajowej oraz międzynarodowej. Z tego też powodu władze obecnej „Dumy Katalonii” chciały upamiętnić tę ważną chwilę.

Główne podobieństwo pomiędzy następnym domowych trykotem, a tym z lat dwudziestych XX wieku polega na obecności pionowych pasków - dwóch czerwonych i jednego niebieskiego. Z kolei różnica odnosi się do obecności żółtych wstawek.

FC Barcelona w podobnych strojach występowała także w latach 1995-1998 oraz sezonach 2007/2008, 2010/2011 i 2016/2017.

Więcej na temat: FC Barcelona Hiszpania Foto Stroje

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy