Wyczekiwany wywiad z Florentino Pérezem odwołany

Wyczekiwany wywiad z Florentino Pérezem odwołany fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: El Larguero | Cadena SER

Florentino Pérez nie pojawił się w studiu „Cadena SER”. Na przeszkodzie stanęło spotkanie w sprawie Superligi.

Zgodnie z planem, o godzinie 23:30 miał się rozpocząć długo wyczekiwany wywiad z prezydentem Realu Madryt oraz nowopowstałej Superligi - Florentino Pérezem. Miał on być gościem Manu Carreño, lecz ostatecznie działacz nie zdołał dotrzeć do studia radia „Cadena SER”.

„El Larguero” poinformowało o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, a sprawę wyjaśnił również sam Carreño, który relacjonuje również protesty angielskich kibiców związanych z przystąpieniem tamtejszych gigantów do Superligi.

Pérez pozostaje w swoim biurze, gdzie właśnie odbywa się spotkanie z przedstawicielami klubów, które zgodziły się przystąpić do nowych rozgrywek. Biorąc pod uwagę dzisiejsze wydarzenia, może być ono kluczowe, jeśli chodzi o dalsze losy turnieju, który miał zrewolucjonizować piłkę nożną.

Przypomnijmy, że wtorek również przyniósł duże zamieszanie w temacie Superligi. O ile po oficjalnym ogłoszeniu startu rozgrywek wśród klubów zapanował względny entuzjazm, tak burzliwe i mieszane reakcje kibiców szybko go ostudziły.

Manchester City już oficjalnie zrezygnował z udziału w projekcie, a jego śladami najprawdopodobniej pójdą również Chelsea oraz FC Barcelona. Swoją dezaprobatę wyrazili nawet piłkarze, między innymi Liverpoolu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Nie tylko Legia Warszawa. Już trzy polskie kluby chcą Bogusza Paulinho bliski powrotu do Europy Paulinho bliski powrotu do Europy Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Ricardo Sá Pinto znów do wzięcia. Portugalczyk rezygnuje z pracy w Turcji [OFICJALNIE] Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Real Madryt: Florentino Pérez gra w swoją grę w sprawie Mbappé Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Gianni Infantino proponuje zmiany na rynku transferowym Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Filip Kostić może odejść z Eintrachtu Frankfurt. Hitowy transfer na widoku Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy Zé Roberto o Neymarze: Brakuje mu konsekwencji. Vinícius jest obecnie lepszy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy