Wyczekiwany wywiad z Florentino Pérezem odwołany

Wyczekiwany wywiad z Florentino Pérezem odwołany fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: El Larguero | Cadena SER

Florentino Pérez nie pojawił się w studiu „Cadena SER”. Na przeszkodzie stanęło spotkanie w sprawie Superligi.

Zgodnie z planem, o godzinie 23:30 miał się rozpocząć długo wyczekiwany wywiad z prezydentem Realu Madryt oraz nowopowstałej Superligi - Florentino Pérezem. Miał on być gościem Manu Carreño, lecz ostatecznie działacz nie zdołał dotrzeć do studia radia „Cadena SER”.

„El Larguero” poinformowało o tym fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, a sprawę wyjaśnił również sam Carreño, który relacjonuje również protesty angielskich kibiców związanych z przystąpieniem tamtejszych gigantów do Superligi.

Pérez pozostaje w swoim biurze, gdzie właśnie odbywa się spotkanie z przedstawicielami klubów, które zgodziły się przystąpić do nowych rozgrywek. Biorąc pod uwagę dzisiejsze wydarzenia, może być ono kluczowe, jeśli chodzi o dalsze losy turnieju, który miał zrewolucjonizować piłkę nożną.

Przypomnijmy, że wtorek również przyniósł duże zamieszanie w temacie Superligi. O ile po oficjalnym ogłoszeniu startu rozgrywek wśród klubów zapanował względny entuzjazm, tak burzliwe i mieszane reakcje kibiców szybko go ostudziły.

Manchester City już oficjalnie zrezygnował z udziału w projekcie, a jego śladami najprawdopodobniej pójdą również Chelsea oraz FC Barcelona. Swoją dezaprobatę wyrazili nawet piłkarze, między innymi Liverpoolu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy