Wyjaśniona przyszłość Grosickiego. „99 procent”

Wyjaśniona przyszłość Grosickiego. „99 procent”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Skwierawski I WP SportoweFakty

WP SportoweFakty przedstawiły najwieższe wieści w sprawie przyszłości Kamila Grosickiego.

Skrzydłowy Hull City od kilku dni był łączony z przenosinami do Bursasporu i Panathinaikosu. Nie wiadomo było, gdzie ostatecznie wyląduje, ale samo odejście 30-latka z angielskiego klubu wydawało się przesądzone. Mateusz Skwierawski ze Sportowych Faktów poinformował jednak, że do żadnego transferu prawdopodobnie nie dojdzie.

Oba wymienione wyżej kluby chciały Grosickiego wypożyczyć. Temat przenosin do Panathinaikosu upadł z winy problemów targających grecki klub. Jeśli chodzi o Bursaspor, mimo anonsowanych testów medycznych, strony nie doszły podobno do porozumienia w kwestii indywidualnego kontraktu.

Zgodnie z doniesieniami powyższego źródła Grosicki nie ma innych ofert i na 99 procent zostanie w Hull, z którym dalej będzie rywalizował w Championship.

W tym sezonie Polak nie rozegrał jeszcze ani jednego ligowego spotkania, pojawiając się na murawie tylko w meczu Pucharu Ligi z Sheffield United.

Kontrakt Grosickiego z „Tygrysami” jest ważny do 30 czerwca 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi Wisła Kraków sonduje transfer napastnika z zespołu LaLigi OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League OFICJALNIE: Issa Diop zmienia klub w Premier League Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha Zwrot akcji w sprawie Mateusza Klicha OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Brentford sprowadził następcę Christiana Eriksena OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy