Wyjątki od reguły, czyli Chiny bez gwarancji. Trzy duże transfery odwołane?!

Wyjątki od reguły, czyli Chiny bez gwarancji. Trzy duże transfery odwołane?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

Agent Fredy'ego Guarina wypowiedział się na temat transferu swojego klienta do Chin.

Reprezentant Kolumbii miał zasilić barwy Jiangsu Suning, z którym Inter Mediolan zawarł rzekomo słowne porozumienie zapewniające Włochom 18 milionów euro. Wygląda jednak na to, ze do transakcji nie dojdzie.

- Chcemy jedynie ocenić pisemne propozycje i nie zamierzamy z nikim rozmawiać. Przedstawiciele Jiangsu zniknęli niczym duchy. Obiecali nam różne rzeczy, a później nie było już od nich żadnych wieści - mówi agent Guarina, Marcelo Ferreyra.

Co ciekawe, nie jest to pierwszego zachowanie tego typu ze strony chińskiego zespołu w ostatnim czasie. Do Jiangsu przenieść się miał też bowiem Luiz Adriano, który nawet udał się na testy medyczne. Ostatecznie działacze nie dotrzymali jednak postawionych obietnic i wycofali się z negocjacji. Podobnie sytuacja miała się z Gervinho, w sprawie którego Azjaci nie dogadali się z Romą.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy