Wyjątki od reguły, czyli Chiny bez gwarancji. Trzy duże transfery odwołane?!

Wyjątki od reguły, czyli Chiny bez gwarancji. Trzy duże transfery odwołane?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

Agent Fredy'ego Guarina wypowiedział się na temat transferu swojego klienta do Chin.

Reprezentant Kolumbii miał zasilić barwy Jiangsu Suning, z którym Inter Mediolan zawarł rzekomo słowne porozumienie zapewniające Włochom 18 milionów euro. Wygląda jednak na to, ze do transakcji nie dojdzie.

- Chcemy jedynie ocenić pisemne propozycje i nie zamierzamy z nikim rozmawiać. Przedstawiciele Jiangsu zniknęli niczym duchy. Obiecali nam różne rzeczy, a później nie było już od nich żadnych wieści - mówi agent Guarina, Marcelo Ferreyra.

Co ciekawe, nie jest to pierwszego zachowanie tego typu ze strony chińskiego zespołu w ostatnim czasie. Do Jiangsu przenieść się miał też bowiem Luiz Adriano, który nawet udał się na testy medyczne. Ostatecznie działacze nie dotrzymali jednak postawionych obietnic i wycofali się z negocjacji. Podobnie sytuacja miała się z Gervinho, w sprawie którego Azjaci nie dogadali się z Romą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy