Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO]

Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Footyheadlines.com

Portal Footyheadlines.com przedstawił zdjęcia wyjazdowej koszulki Manchesteru United na sezon 2020/2021.

W obecnych rozgrywkach drugi trykot „Czerwonych Diabłów” jest kremowy. W kolejnych będzie szary. Cała powierzchnia koszulki została przyozdobiona monochromatycznym wzorem, a znajdą się na niej również białe elementy - pasy na barkach, herb klubu i loga sponsorów.

W podobnym kolorze do koszulki zaprojektowano spodenki oraz getry.

Pierwszy z nowych kompletów strojów MU miał zostać zaprezentowany w maju, ale pandemia koronawirusa zapewne opóźni premierę.

Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon:


Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezonWyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon
Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy