Wymiana PSG i Tottenhamu?!

Wymiana PSG i Tottenhamu?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Po odrzuceniu przez Tottenham Hotspur wymiany Tanguya Ndombele na Leandro Paredesa, udział w operacji po stronie Paris Saint-Germain może wziąć Georginio Wijnaldum - donosi „Daily Mail”.

Paryżanie są mocno zainteresowani pozyskaniem najdroższego piłkarza w historii londyńskiej ekipy, ale niekoniecznie chcą płacić za niego krocie. Początkowo zamierzają oni dokonać jego wypożyczenia.

„Koguty” nie mówią „nie”, jednak proszą o przejęcie całej pensji środkowego pomocnika, który inkasuje 240 tysięcy euro tygodniowo.

Francuz także skłania się ku przeprowadzce do ojczyzny, dlatego jego agenci prowadzą już rozmowy w tym kierunku. Tymczasem pojawił się pomysł wymiany.

Zaoferowany pierwotnie Leandro Paredes nie zainteresował Tottenhamu Hotspur, lecz Antonio Conte wstępnie nie odrzuca kandydatury Georginio Wijnalduma. To właśnie Holender może trafić do Anglii w ramach operacji z udziałem Tanguya Ndombele.

Jeśli chodzi o byłego piłkarza Liverpoolu, który nie do końca odnalazł się nad Sekwaną, tutaj pod uwagę najprawdopodobniej również jest brane wypożyczenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Przyszłość Antoine'a Griezmanna wyjaśniona OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta OFICJALNIE: Nowy klub Tomáša Pekharta FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas FC Barcelona: Andreas Christensen i Franck Kessié mogą odejść za darmo, jeśli nie zostaną zarejestrowani na czas Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Dwa kluby w walce o Szymona Żurkowskiego Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Polski napastnik może trafić do „Białej Gwiazdy” OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem OFICJALNIE: Bartłomiej Drągowski w końcu związał się z nowym klubem Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa Drugi klub z Ekstraklasy pyta o Carlitosa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy