Wymiana PSG i Tottenhamu?!

Wymiana PSG i Tottenhamu?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Po odrzuceniu przez Tottenham Hotspur wymiany Tanguya Ndombele na Leandro Paredesa, udział w operacji po stronie Paris Saint-Germain może wziąć Georginio Wijnaldum - donosi „Daily Mail”.

Paryżanie są mocno zainteresowani pozyskaniem najdroższego piłkarza w historii londyńskiej ekipy, ale niekoniecznie chcą płacić za niego krocie. Początkowo zamierzają oni dokonać jego wypożyczenia.

„Koguty” nie mówią „nie”, jednak proszą o przejęcie całej pensji środkowego pomocnika, który inkasuje 240 tysięcy euro tygodniowo.

Francuz także skłania się ku przeprowadzce do ojczyzny, dlatego jego agenci prowadzą już rozmowy w tym kierunku. Tymczasem pojawił się pomysł wymiany.

Zaoferowany pierwotnie Leandro Paredes nie zainteresował Tottenhamu Hotspur, lecz Antonio Conte wstępnie nie odrzuca kandydatury Georginio Wijnalduma. To właśnie Holender może trafić do Anglii w ramach operacji z udziałem Tanguya Ndombele.

Jeśli chodzi o byłego piłkarza Liverpoolu, który nie do końca odnalazł się nad Sekwaną, tutaj pod uwagę najprawdopodobniej również jest brane wypożyczenie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League Tych 19 spadkowiczów zasługuje na powrót do Premier League OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain OFICJALNIE: Sergio Ramos odchodzi z Paris Saint-Germain Nowa oferta dla Lionela Messiego Nowa oferta dla Lionela Messiego OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 OFICJALNIE: Mecz Girondins de Bordeaux przerwany po ataku kibica [WIDEO]. Koniec marzeń o powrocie do Ligue 1 Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Houssem Aouar podpisał kontrakt z nowym klubem. Brakuje tylko komunikatu Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy