Wypadek w trakcie spotkania Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. Kibic w stanie krytycznym

Wypadek w trakcie spotkania Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. Kibic w stanie krytycznym fot. Info z Boisk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Info z Boisk I Dziennik Zachodni

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszło w trakcie piątkowego meczu Ekstraklasy pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok.

W 50. minucie spotkania gola dla „Jagi” zdobył Jesús Imaz, co wywołało oczywiście dużą radość u kibiców przyjezdnych. Niestety chwilę później jeden z nich przeleciał przez barierkę, upadając z kilku metrów na beton. Służby medyczne błyskawicznie udzieliły mu pomocy i przewiozły do szpitala.

- Z zapisów kamer monitoringu wynika, że nie doszło do przestępstwa. Był to nieszczęśliwy wypadek. Poszkodowany 22-latek był reanimowany na miejscu przez ratowników medycznych, a następnie zabrany do szpitala w Bytomiu - powiedział na łamach „Dziennika Zachodniego” rzecznik gliwickiej policji, podinsp. Marek Słomski.

Lekarze nie udzielili na razie informacji o stanie zdrowia mężczyzny. Jak donosi jednak portal Info z Boisk, który zamieścił też nagranie przedstawiające wypadek, sytuacja jest bardzo poważna. „Witam wszystkich, na obecną chwilę STAN KRYTYCZNY Młodego człowieka, WALCZ, WALCZ” - można przeczytać.

Na boisku Piast pokonał Jagiellonię 3:1. Dwa gole dla mistrza Polski strzelił Jorge Félix, a trzecie trafienie dorzucił Gerard Badía.


Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy