Wypożyczony z Wisły Kraków łapie formę? Pomógł drużynie w zwycięstwie [WIDEO]

Wypożyczony z Wisły Kraków łapie formę? Pomógł drużynie w zwycięstwie [WIDEO] fot. Polsat Sport
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Wypożyczony z Wisły Kraków do Górnika Łęczna Piotr Starzyński, poczyna sobie w nowym klubie coraz lepiej. Ostatnio zanotował asystę przeciwko Resovii (3-1).

Wisła Kraków od początku tego sezonu spisuje się poniżej oczekiwań. Zamiast walki o awans, drużyna spod Wawelu plasuje się w drugiej połówce tabeli, co nie może podobać się fanom tej ekipy.

Na drugim biegunie znajduje się Górnik Łęczna.

Zespół, za którego sterami stoi Ireneusz Mamrot, od początku sezonu jest klasą samą w sobie. To lider rozgrywek, który obrał kurs na Ekstraklasę.

W ostatniej kolejce udało się pewnie pokonać Resovię 3-1.

Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dobre zawody zanotował wypożyczony z Wisły Kraków do Górnika Łęczna, Piotr Starzyński.

Skrzydłowy nie dostawał szans od trenera Radosława Sobolewskiego, a te daje mu Mamrot. W ostatniej kolejce odpłacił za to asystą przy trafieniu Karola Podlińskiego.

Dotychczas 19-latek wystąpił już w sześciu spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy