Wyprzedaż Fulham coraz bliżej. Transfer Mitrovicia w ramach Premier League?!

Wyprzedaż Fulham coraz bliżej. Transfer Mitrovicia w ramach Premier League?! fot. Fulham
Karol Brandt
Źródło: Sportski žurnal | Daily Mirror

Fulham jest już pewne relegacji do Championship. W związku z tym musi liczyć się z utratą części piłkarzy. Jest z nich jest Aleksandar Mitrović, który najprawdopodobniej pozostanie w Premier League.

W związku ze spadkiem na zaplecze angielskiej ekstraklasy większość graczy będzie musiała zmierzyć się z obniżką płac do 50%, co zostało zapisane w ich kontraktach. To według władz „Białych” ma być pozytywny impuls do poradzenia sobie z trudną sytuacją klubu.

Niewykluczone jednak, że część piłkarzy, w tym między innymi Ryan Sessegnon czy Aleksandar Mitrović odejdą z Craven Cottage. O Anglika stara się Tottenham Hotspur, zaś o Serba pytają takie kluby jak West Ham United,  Everton czy Leicester City. Ponadto zawodnik cały czas znajduje się na celowniku Guangzhou Evergrande.

Tym samym latem „Koguty” mogą przechwycić dwóch piłkarzy Fulham. W tym kontekście warto dodać, że londyńczycy już zimą oferowali za 24-letniego napastnika 27 milionów funtów, lecz propozycja została odrzucona. 

Biorąc pod uwagę bieżący sezon, były gracz Newcastle United zanotował 34 występy i dziesięć trafień, a dodatkowo posłał do kolegów z drużyny dwa kluczowe podania. Jego umowa wygasa w połowie 2023 roku. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy