„Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League

„Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League fot. Pedro Soares / SPP/SIPA USA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester Evening News

Manchester United latem złożył ofertę za Evana Fergusona, ale ta została „wyśmiana” przez Brighton - donosi „Manchester Evening News”.

Manchester United od początku tego sezonu spisuje się poniżej oczekiwań. Zespół, za którego wyniki odpowiada Erik ten Hag, zajmuje w tabeli Premier League dopiero trzynaste miejsce.

Jakby tego było mało, zespół występujący na Old Trafford uległ Bayernowi Monachium w Lidze Mistrzów.

Pojawiają się zatem spekulacje, czy aby na pewno wielokrotny mistrz Anglii ma kadrę, która może rywalizować na kilku frontach.

Nie jest tajemnicą, że jednym z mankamentów ostatnio była pozycja środkowego napastnika. Latem udało się pozyskać w związku z tym Rasmusa Højlunda. Duńczyk ma na swoim koncie pierwsze trafienie.

Mimo to bardzo możliwe, że Manchester United będzie chciał rozejrzeć się za jeszcze jednym atakującym.

Już latem robiono ku temu przymiarki, a na celowniku znajdował się Evan Ferguson z Brightonu.

„Czerwone Diabły” miały nawet złożyć za niego ofertę, opiewającą na 50 milionów funtów, lecz ta została „wyśmiana” przez Brighton - twierdzi „Manchester Evening News". „Mewy” oczekują za swojego asa dwa razy tyle.

Możliwe, że w kolejnym oknie Manchester United wróci do sprawy.

Ferguson to odkrycie Premier League. W tym sezonie rozegrał już pięć spotkań, a w nich miał cztery gole.

Kontrakt 18-latka obowiązuje do 30 czerwca 2028 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy