Wzruszający gest piłkarza Polonii wobec małej fanki [WIDEO]

Wzruszający gest piłkarza Polonii wobec małej fanki [WIDEO]
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Transfery.info

Wspaniałą postawą po meczu Polonii Warszawa z Błękitnymi Raciąż popisał się Mariusz Ujek, który pokazał, że każdego kibica traktuje bardzo poważnie.

Warszawska drużyna występuje obecnie w IV lidze. „Czarne Koszule” wygrały na Konwiktorskiej 2:1 z Błękitnymi Raciąż. Po spotkaniu, jak to zwykle bywa, piłkarze gospodarzy przybijali „piątki” z kibicami na jednej z trybun.

Wśród tych zawodników był Mariusz Ujek, który dostrzegł płaczącą dziewczynkę. Gracz od razu podszedł do niej i wypytał rodziców, co jest powodem jej smutku. Kiedy okazało się, że mała fanka, o imieniu Alicja, nie otrzymała od wszystkich piłkarzy autografów, "Ujo" od razu postanowił rozwiązać problem.

37-latek wziął zdjęcia piłkarzy od Ali i ruszył do szatni, by zebrać podpisy swoich kolegów z drużyny. Po chwili Ujek wyszedł z tunelu i wrócił do dziewczynki z kompletem autografów. Za tak cierpliwe i wyrozumiałe zachowanie należą się wielkie słowa pochwały.

Oto wideo prezentujące sytuację:

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Maciej Mas zostaje na stałe w Cagliari Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Legia Warszawa: Dmytro Riznyk łączony z liderem Ekstraklasy Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane Liga Europy: Ćwierćfinały i półfinały rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy