Xavi otrzymał dwie propozycje

Xavi otrzymał dwie propozycje fot. Xinhua / Pressfocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Catalunya Radio I AS

Xavi, który niedawno przedłużył kontrakt z Al-Sadd nie narzeka na brak zainteresowania. Hiszpana łączy się z Barceloną, ale ostatnio otrzymał też dwie inne propozycje.

Zgodnie z informacjami przekazanymi na antenie Catalunya Ràdio jakiś czas temu ofertę Xaviemu złożyła Borussia Dortmund, która w grudniu rozstała się z Lucienem Favre’em i od tamtej pory zespół prowadzi Edin Terzić. Wiadomo już, że od nowego sezonu za odnoszone przez niego wyniki będzie odpowiedzialny Marco Rose. Borussia zaproponowała Xaviemu dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Hiszpan podziękował dortmundczykom.

41-latek otrzymał jeszcze jeden telefon, który podobno mocno go zaskoczył. Chodziło o podjęcie się roli asystenta Tite w reprezentacji Brazylii. Xavi pomagałby selekcjonerowi do Mistrzostw Świata w Katarze, a następnie prawdopodobnie przejąłby jego obowiązki. Tutaj również Hiszpan odmówił.

„AS” podkreśla, że jeśli w najbliższym czasie Xavi ma odejść z Al-Sadd, to w grę wchodzi tylko Barcelona.

Xavi jest trenerem katarskiej drużyny od 2019 roku. Nowa umowa wiąże obie strony do połowy 2023.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych FIFA 22: 18 najlepszych wykonawców rzutów karnych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy