Youri Tielemans z enigmatyczną wypowiedzią na temat swojej przyszłości

Youri Tielemans z enigmatyczną wypowiedzią na temat swojej przyszłości fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Kamil Freliga
Kamil Freliga
Źródło: Sky Sports

Youri Tielemans odniósł się do swojej przyszłości w rozmowie ze Sky Sports. Belgijski pomocnik jest otwarty na wszystkie możliwości.

24-latek jest wychowankiem Anderlechtu, skąd jeszcze jako nastolatek przeniósł się do AS Monaco za 25 milionów euro. Dwa lata później, po uprzednim półrocznym wypożyczeniu, za 45 milionów pozyskało go angielskie Leicester City. Od tego czasu Tielemans wystąpił na boiskach Premier League  w 92 spotkaniach.

Umowa Belga z „Lisami” wygasa w czerwcu 2023 roku. Według Fabrizio Romano klub już dawno przedstawił mu propozycję nowej umowy. Spodziewane jest też jednak duże zainteresowanie zawodnikiem ze strony innych klubów. Do dużego transferu miałoby dojść przyszłego lata. 

O swojej przyszłości sam zainteresowany wypowiedział się w rozmowie z telewizją Sky Sports. 

– Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Okno dopiero co się zamknęło, więc staram się zostawić sobie jak najwięcej możliwości. Od kiedy jestem w klubie, staram się zostawiać dla niego całe serce. Rozmowy z Leicester trwają. Nie mówię, że podpiszę nowy kontrakt, ale nie mówię też, że go nie podpiszę - podkreślił.

O poważnym zainteresowaniu 44-krotnym reprezentantem Belgii na łamach „Mundo Deportivo” wypowiedzieli się ostatnio przedstawiciele FC Barcelony. Obserwować Tielemansa ma także Real Madryt, Liverpool oraz Manchester United, dla którego Belg byłby tańszą alternatywą dla wycenianego przez West Ham United na 100 milionów funtów Declana Rice'a.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy