Youssoufa Moukoko przeniesie się do Bayernu? Piłkarz odpowiada!

Youssoufa Moukoko przeniesie się do Bayernu? Piłkarz odpowiada! fot. Sports United
Norbert Bożejewicz
Źródło: Youssoufa Moukoko (Instagram)

Youssoufa Moukoko został ostatnio zapytany za pośrednictwem Instagrama o swoją najbliższą przyszłość związaną z transferem do Bayernu Monachium.

14-letni napastnik musi przebyć jeszcze długą drogę przed swoim debiutem w dorosłym futbolu, ale mimo to już teraz wzbudza olbrzymie zainteresowanie ze strony najmocniejszych klubów w Europie za sprawą świetnych występów w młodzieżowym zespole Borussii Dortmund, w którym zdobył aż 36 goli w 21 rozegranych meczów w tym sezonie.

W gronie drużyn obserwujących rozwój młodzieżowego reprezentanta Niemiec znajduje się między innymi Bayern Monachium i właśnie o możliwy transfer do tej drużyn został zapytany Youssoufa Moukoko przez jednego z użytkowników Instagrama.

Gracz urodzony w Kamerunie postanowił odnieść się do tej kwestii i zapewnił, że na razie jest szczęśliwy w miejscu, w którym się znajduje.

- Czuję się bardzo dobrze w BVB i strzelam bramki dla BVB - napisał napastnik, który związał się długoterminowym kontraktem z firmą Nike, która gwarantuje mu zarobek wynoszący aż 10 milionów euro (więcej - TUTAJ).

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy