Z Atlético do Romy
2015-07-14 12:55:20; Aktualizacja: 10 lat temu
Javier Manquillo jest o krok od Romy.
Włosi osiągnęli porozumienie z klubem z Madrytu w sprawie warunków transakcji - prawy obrońca ma przenieść się do Rzymu w ramach rocznego wypożyczenia, które najprawdopodobniej będzie zawierało klauzulę wykupu. 21-latek nie figuruje bowiem w dalszych planach Atlético.
Manquillo na podobnej zasadzie spędził ostatni sezon w Liverpoolu, aczkolwiek do "The Reds" trafił pierwotnie na dwa sezony. Hiszpan szybko jednak zraził do siebie sztab szkoleniowy, w efekcie czego Brendan Rodgers nie widział dla niego miejsca drużynie. Właśnie dlatego skrócono umowę, przez co defensor wrócił do macierzystego zespołu rok wcześniej.







![Nie udało się z ojcem, będzie syn. Luca Zidane zagra na Pucharze Narodów Afryki [OFICJALNIE]](img/photos/111703/170x113/luca-zidane.jpg)
![Dwa samobóje ratują Arsenal! Czerwona latarnia Premier League postawiła ciężkie warunki [WIDEO]](img/photos/113577/170x113/xyz.jpg)






![Nie udało się z ojcem, będzie syn. Luca Zidane zagra na Pucharze Narodów Afryki [OFICJALNIE]](img/photos/111703/90x60/luca-zidane.jpg)
![Dwa samobóje ratują Arsenal! Czerwona latarnia Premier League postawiła ciężkie warunki [WIDEO]](img/photos/113577/90x60/xyz.jpg)




