Z Atlético Madryt do Barcelony?! Felipe na radarze „Dumy Katalonii”

Z Atlético Madryt do Barcelony?! Felipe na radarze „Dumy Katalonii” fot. charnsitr / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: AS

Reprezentujący barwy Atlético Madryt Felipe znalazł się na celowniku Barcelony - podaje „AS”.

O kilku planach Barcelony dotyczących wzmocnienia środka obrony pisało już wcześniej „Mundo Deportivo”. „AS” łączy z przenosinami na Camp Nou jeszcze jednego zawodnika, a mianowicie Felipe. Sprawa ma być poważna. „Duma Katalonii” chciałaby go pozyskać na stałe lub początkowo wypożyczyć do końca sezonu. 

31-letni Felipe trafił do Atlético w zeszłym roku z FC Porto, które otrzymało za niego 20 milionów euro. Jeśli chodzi o obecny sezon, wybiegał na murawy dziewięć razy.  

Ostatnio mierzący 190 centymetrów wzrostu defensor stracił miejsce w składzie „Rojiblancos”, ale władze madryckiego klubu raczej nie chcą się z nim żegnać. Wszystko będzie zależało więc od atrakcyjności propozycji Barcelony.  

Przypomnijmy, że kontuzje w Barcelonie leczą Gerard Piqué, Samuel Umtiti i Ronald Araújo. Ostatnio urazu doznał też Clément Lenglet, ale nie jest on poważny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony OFICJALNIE: FIFA odrzuciła apelację Atlético Madryt. Trippier ponownie zawieszony Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu Inter Mediolan zmienia nazwę i herb. Czas na nowe otwarcie w marcu OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino OFICJALNIE: Giampaolo zwolniony z Torino Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów Milik tuż-tuż przeprowadzki. Wstępne porozumienie klubów OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Gerard Piqué wybrał nowego trenera swojego klubu. Stary znajomy z Barcelony i absolutny debiutant OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Wilshere wreszcie znalazł klub. Bez pracodawcy pozostawał od 5 października OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat OFICJALNIE: Fernando Gago rozpoczyna karierę trenerską w wieku 34 lat

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy