Z Juventusu do Lipska?!

Z Juventusu do Lipska?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Mario Lemina znalazł się na celowniku RB Lipsk.

Beniaminek Bundesligi zamierza przebojem wejść do elity i po zakontraktowaniu Timo Wernera rozpoczął prace nad kolejnym dużym transferem. Wczoraj działacze niemieckiego klubu spotkali się z przedstawicielami Juventusu, by omówić przyszłość reprezentanta Gabonu.

22-latek miniony sezon spędził na wypożyczeniu w Turynie i mimo rozegrania zaledwie 10 spotkań w Serie A, Włosi zdecydowali się go wykupić za 9,5 miliona euro z Olympique Marsylia. Jego pozostanie w "Starej Damie" nie jest jednak przesądzone.

Gianluca Di Marzio twierdzi, że dotychczas nie zostały ustalone żadne konkretne kwoty, ale finansowy potentat z Lipska otrzymał pozytywy sygnał do złożenia oferty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy