„Z miłości do tego klubu”. Lionel Messi i jego specjalny tatuaż [FOTO]

„Z miłości do tego klubu”. Lionel Messi i jego specjalny tatuaż [FOTO] fot. JP PARIENTE/SIPA/PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: OLGA

Lionel Messi OLGA udzielił wywiadu dla OLGA, gdzie pochwalił się między innymi tatuażem związany z FC Barceloną.

Lionel Messi po zakończeniu poprzedniego sezonu uznał, że jego przygoda z PSG dobiegła końca. Od tamtej pory rozglądał się za nowym zespołem.

Przez jakiś czas wydawało się, że pracodawcą Argentyńczyka będzie FC Barcelona.

Rozmowy trwały, lecz mistrz Hiszpanii nie mógł zagwarantować rejestracji zawodnika w konkretnym terminie, co solidnie go zraziło.

Z tego powodu ostatecznie wylądował w Interze Miami.

Nie zmienia to jednak faktu, że Barcelona jest klubem, który Messi darzy specjalnym uczuciem. Tak zresztą wskazuje jego tatuaż.

Udzielił on wywiadu dla OLGA, gdzie poruszono tę kwestię.

- Ten oto tatuaż zrobiłem po to, by pokazać moją miłość do klubu, który uczynił mnie tym, kim jestem - stwierdził.

36-latek od początku pobytu w MLS rozegrał 12 spotkań, a w nich strzelił 11 goli i miał do tego pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy