Z MLS do Serie A? Diego Rossi na celowniku Fiorentiny!

Z MLS do Serie A? Diego Rossi na celowniku Fiorentiny!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio

Według Gianluki Di Marzio Fiorentina jest bardzo zainteresowana sprowadzeniem Diego Rossiego z Los Angeles FC.

Urugwajczyk posiadający włoski paszport do Stanów Zjednoczonych wyjechał w styczniu 2018 roku. Wówczas został kupiony przez Los Angeles FC, które przelało na konto Peñarolu 2,5 miliona euro. Od tego czasu 21-latek grający zwykle na pozycji lewoskrzydłowego wystąpił w 25 meczach, strzelił 13 goli i zanotował cztery asyst.

Dobra forma Diego Rossiego została zauważona przez władze Fiorentiny, które według Gianluki Di Marzio już teraz planują jego transfer. Na razie nie wiadomo, ile miałby kosztować były młodzieżowy reprezentant Urugwaju, ale pewne jest to, że byłby ważnym wzmocnieniem dla „Violi”, której kadra jest cały czas w budowie.

Tym samym to już drugi zawodnik łączony w ostatnim czasie z 16. klubem ubiegłego sezonu Serie A. Ekipa z Florencji stara się bowiem także o angaż Radji Nainggolana z Interu Mediolan.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy