Z Realu Madryt do Interu?!

Z Realu Madryt do Interu?! fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Corriere dello Sport

Inter Mediolan jest zainteresowany sprowadzeniem Mateo Kovačicia i Williama Carvalho.

Jak poinformowało „Corriere dello Sport”, Inter Mediolan w ostatnim czasie odbudował relacje z otoczeniem Mateo Kovačicia. Przed trzema laty mediolańczycy przystali na ofertę Realu Madryt i sprzedali Chorwata za 29 milionów euro wbrew jego woli, ale teraz chcieliby go odzyskać.

Pomocnik podczas pobytu w stolicy Hiszpanii dwukrotnie zwyciężył w Lidze Mistrzów, sięgnął również po mistrzostwo Hiszpanii, ale nie zdołał wywalczyć na stałe miejsca w wyjściowej jedenastce. Teraz Realowi może być niełatwo odzyskać od Interu takie pieniądze, jakie niegdyś sam zapłacił za Kovačicia.

W tym samym artykule zostało wymienione jeszcze jedno nazwisko gracza z listy życzeń Interu. Do Mediolanu może przenieść się William Carvalho ze Sportingu. Włosi obserwują defensywnego pomocnika już od dłuższego czasu, ale do tej pory nie byli w stanie go zakontraktować.

W przypadku Portugalczyka problemem pozostaje klauzula odejścia zapisana w jego umowie – 45 milionów euro. Jak dotychczas nikt nie zdecydował się na zapłacenie takiej kwoty i Inter prawdopodobnie również nie zdoła przelać takiej sumy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy