Z Włoch do Dortmundu? To może być nowy napastnik Borussii

Z Włoch do Dortmundu? To może być nowy napastnik Borussii
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Alfredo Pedullà

Jak poinformował Alfredo Pedulla, Musa Barrow znajduje się na liście życzeń Borussii Dortmund.

Zawodnik, który w aktualnym roku ukończy 20 lat, to pierwszy w historii gambijski strzelec bramki w Serie A. Napastnik Atalanty dokonał tego zaledwie kilka dni temu, gdy szkoleniowiec Gian Piero Gasperini, zdecydował się wprowadzić go na drugą połowę spotkania z Benevento.

Dla Barrowa nie był to jednak debiut w Atalancie. 19-latek pojawiał się na boisku już wcześniej i obecnie ma na koncie siedem występów w Serie A i dwa w Pucharze Włoch. Co więcej, Barrow ma również za sobą debiut w wyjściowym składzie Atalanty, której trener zdecydował się na taki ruch w meczu z Interem Mediolan.

Gambijski napastnik dotychczas grał najwięcej w zespole Primavery (rozgrywkach juniorskich). Tam Barrow przerasta zdecydowaną większość swoich rywali o kilka poziomów. Jego dotychczasowe statystyki to 20 spotkań, 26 bramek i 7 asyst.

Bez wątpienia 19-latek ma bardzo duży talent i z tego względu miał zainteresować kilka europejskich zespołów. Największe chęci do sprowadzenia Gambijczyka ma wykazywać Borussia Dortmund. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy