Z Włoch do Dortmundu? To może być nowy napastnik Borussii

Z Włoch do Dortmundu? To może być nowy napastnik Borussii
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Alfredo Pedullà

Jak poinformował Alfredo Pedulla, Musa Barrow znajduje się na liście życzeń Borussii Dortmund.

Zawodnik, który w aktualnym roku ukończy 20 lat, to pierwszy w historii gambijski strzelec bramki w Serie A. Napastnik Atalanty dokonał tego zaledwie kilka dni temu, gdy szkoleniowiec Gian Piero Gasperini, zdecydował się wprowadzić go na drugą połowę spotkania z Benevento.

Dla Barrowa nie był to jednak debiut w Atalancie. 19-latek pojawiał się na boisku już wcześniej i obecnie ma na koncie siedem występów w Serie A i dwa w Pucharze Włoch. Co więcej, Barrow ma również za sobą debiut w wyjściowym składzie Atalanty, której trener zdecydował się na taki ruch w meczu z Interem Mediolan.

Gambijski napastnik dotychczas grał najwięcej w zespole Primavery (rozgrywkach juniorskich). Tam Barrow przerasta zdecydowaną większość swoich rywali o kilka poziomów. Jego dotychczasowe statystyki to 20 spotkań, 26 bramek i 7 asyst.

Bez wątpienia 19-latek ma bardzo duży talent i z tego względu miał zainteresować kilka europejskich zespołów. Największe chęci do sprowadzenia Gambijczyka ma wykazywać Borussia Dortmund. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy