Z Wysp do Legii? Nowy pomocnik na celowniku mistrza Polski!

Z Wysp do Legii? Nowy pomocnik na celowniku mistrza Polski!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Piotr Koźmiński I Twitter

Zgodnie z doniesieniami Piotra Koźmińskiego z „Super Expressu” Legia Warszawa jest zainteresowana Kévinem Bru.

„Z różnych źródeł słyszę, że Legia jest zainteresowana Kevinem Bru, piłkarzem Ipswich Town (Championship). To Francuz, który gra dla reprezentacji Mauritiusu. Być może to alternatywa dla Yacouba Sylli. Zainteresowane również St-Etienne, Toulouse, Cardiff City i kluby z Belgii” - napisał na Twitterze Koźmiński.

Wspomniany Sylla już od pewnego czasu był łączony z przenosinami do Legii. 34-krotny reprezentant Mali miał być zdecydowany na taki ruch, ale wszystko wskazuje na to, że mistrzowie Polski, którym zależało na jego wypożyczeniu, nie potrafili porozumieć się z Rennes. Najnowsze doniesienia francuskich mediów sugerują, że koniec końców trafi on do Mechelen.

Jeśli chodzi o Bru, trafił on do Ipswich w 2014 roku z Levskiego Sofia. Od tamtej pory pomocnik rozegrał dla angielskiego klubu 102 oficjalne mecze, w których zdobył cztery bramki i zaliczył 10 asyst. W tym sezonie 29-latek zaliczył osiem występów w Championship.

W przeszłości 12-krotny reprezentant Mauritiusu grał m.in. w Rennes, Dijon oraz Istres. Na jego koncie są dwa mecze w Ligue 1 oraz 119 w Ligue 2 (osiem bramek, 15 asyst).


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy