Zaccagni w Napoli? Na razie bez porozumienia

Zaccagni w Napoli? Na razie bez porozumienia fot. jorono | Pixabay
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Napoli złożyło w ostatnich dniach ofertę za Mattię Zaccagniego. Ta została jednak odrzucona, ale wspomniany klub nie zamierza rezygnować z pomysłu sprowadzenia 25-latka.

Dobra postawa ofensywnego pomocnika w ostatnich miesiącach spowodowała, że przykuł on uwagę mocniejszych klubów. Dużo mówiło się o nim między innymi w kontekście Interu Mediolan.

Okazuje się, że nie tylko Antonio Conte chciałby mieć go u siebie. Podobnie sprawy mają się w przypadku szkoleniowca Napoli, Gennaro Gattuso.

Ekipa z miasta położonego pod Wezuwiuszem poszła nawet o krok dalej i postanowiła wystosować konkretną ofertę - osiem milionów euro.

Hellas postanowił ją jednak odrzucić. Nieoficjalnie mówi się bowiem, że umiejętności Zaccagniego są wyceniane na zdecydowanie więcej, a konkretnie 15 milionów euro.

Prezydent Napoli, Aurelio De Laurentiis, nie zamierza rezygnować z pomysłu pozyskania włoskiego pomocnika. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce ponowi ofertę.

25-latek rozegrał w tym sezonie do tej pory 14 spotkań. W tym czasie zdobył trzy bramki. Jakby tego było mało, dorzucił do tego też cztery asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy