Zagłębie Lubin blisko pozyskania Mateusza Młyńskiego

Zagłębie Lubin blisko pozyskania Mateusza Młyńskiego fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89

Jak informuje Janekx89, Mateusz Młyński będzie najprawdopodobniej kontynuował karierę w Zagłębiu Lubin.

„Skrzydłowy Arki Gdynia, 19-letni Mateusz Młyński, bliski transferu do Zagłębia Lubin” - napisał Janekx89 na Twitterze.

Młyński jest związany z Arką od 2014 roku. W jej pierwszym zespole zadebiutował w sezonie 2018/2019 i od tamtej pory uzbierał w nim 40 występów. Jeśli chodzi o minione rozgrywki, wybiegał 27 razy na murawy Ekstraklasy. Zdobył dwie bramki i zanotował cztery asysty. Ekipa z Gdyni nie zdołała utrzymać się na najwyższym rodzimym szczeblu.

Przenosząc się do Lubina, reprezentant Polski do lat 19 dalej będzie miał możliwość na nim rywalizować. Zagłębie uplasowało się na jedenastej pozycji w tabeli.

„Miedziowi” dopiero co pozyskali zawodnika z innego spadkowicza, kontraktując Jakuba Żubrowskiego, który do tej pory był piłkarzem Korony Kielce. Do Lubina ma trafić również Jakub Wójcicki, któremu wygasła umowa z Jagiellonią Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy