Zakaz stadionowy dla napastnika Lazio
2017-02-28 13:44:19; Aktualizacja: 8 lat temu
Mamadou Tounkara otrzymał roczny zakaz stadionowy.
Śledztwo w sprawie 21-latka było prowadzone od końca stycznia. Po przegranym meczu z Chievo urodzony w Hiszpanii piłkarz wdał się w dyskusję z jednym fanów. Kibic obrażał kapitana „Aquile”, Lucasa Biglię, co nie spodobało się Tounkarze na tyle, że w pewnym momencie doszło do rękoczynów. Daspo (Divieto di Accedere alle manifestazioni SPOrtive) podjęło decyzję o ukaraniu zawodnika 12-miesięcznym zakazem stadionowym. Ta sama kara czeka wspomnianego kibica.
Wychowanek akademii Barcelony nie będzie mógł pojawiać się na trybunach podczas wydarzeń sportowych, ale wciąż może grać w spotkaniach „Biancocelestich”. Problem pojawi się wtedy, kiedy 21-latek nie znajdzie się w składzie na mecz, ponieważ nie będzie mógł zasiąść z pozostałymi kolegami na stadionie. Lazio już zapowiedziało odwołanie od decyzji.
Senegalczyk spędził w trwających rozgrywkach zaledwie pięć minut na boisku. Miało to miejsce na początku lutego w wygranym 2:6 meczu z Pescarą. Tounkara zmienił w tym spotkaniu Ciro Immobile.

![Lech Poznań poważnie osłabiony. Bez lidera na mecz z Piastem Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/102823/170x113/mikael-ishak.jpg)
![Lech Poznań triumfuje w Zabrzu. Plama zmazana [WIDEO]](img/photos/115503/170x113/ishak.jpg)



![„Gol weekendu na polskich boiskach”. Przymierzył idealnie [WIDEO]](img/photos/115501/170x113/kamil-dankowski.jpg)

![„A jak spadniemy, to wszystkich was zaj**iemy”. Piłkarze Legii Warszawa posłuchali przekazu z trybun [WIDEO]](img/photos/115500/170x113/legia-warszawa.jpg)





![„Zawodnikiem” meczu w Championship została... wiewiórka [WIDEO]](img/photos/115506/90x60/wiewiorka.jpg)









