„Żałuję transferu do Barcelony”

„Żałuję transferu do Barcelony”
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Reuter

Aleksandr Hleb oświadczył, że żałuje swej decyzji o transferze do Barcelony.

Białorusin na Camp Nou przeniósł się w 2008 roku, ale nie odniósł sukcesu. Wystąpił w zaledwie 19 meczach LaLiga, a następnie był wypożyczany do Stuttgartu, Birmingham City i Wolfsburga. Odszedł po czterech latach, gdy wygasł jego kontrakt. 

Pobyt w Katalonii pozwolił pomocnikowi na zdobycie kilku pucharów, ale po latach reprezentant kraju przyznaje, że nie powinien odchodzić z Arsenalu.

- W Londynie grał na miarę swoich umiejętności. To bezsprzecznie był jeden z najlepszych momentów w mojej karierze - rozpoczął.

- W moim pierwszym sezonie  dotarliśmy do finału Ligi Mistrzów, który przegraliśmy. Pamiętam go jednak lepiej niż ten wygrany z Barceloną w 2009 roku, bo odgrywałem wówczas inną rolę - dodał.

- Część mnie bardzo żałuje, że nie zostałem w Arsenalu. Wenger był dla mnie jak ojciec i ufał mi. Smucę się, gdy to wspominam. Miałem jednak szansę dołączyć do największego klubu na świecie i chciałem spróbować - kontynuował.

- Nie mam pretensji do Guardioli, powinienem być większym profesjonalistą. Myślę, że gdybym nie podjął błędnej decyzji (o transferze), jeszcze przez pięć lat mógłbym grać na najwyższym poziomie - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Manchester City finalizuje rekordowy transfer w dziejach Premier League Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy Anamaria Prodan, słynna agentka piłkarska z Rumunii: Nikt nie pamięta o tych, którzy byli drudzy OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Gwiazdka Eredivisie w AS Monaco OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! OFICJALNIE: Leon Bailey w Premier League. Zostanie następcą gwiazdy?! AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi AC Milan: Jens Petter Hauge o krok od Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy