"Żałuję, że dołączyłem do Bayernu"

"Żałuję, że dołączyłem do Bayernu"
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Bild

Serdar Tasci oświadczył, że inaczej wyobrażał sobie pobyt w Bayernie.

14-krotny reprezentant Niemiec trafił do Monachium w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Spartaka Moskwa. Bawarczycy sprowadzili go ze względu na kontuzje, które mocno dotknęły defensywę zespołu. Pep Guardiola nie mógł bowiem korzystać ani z Javiego Martineza, ani z Jerome'a Boatenga.

Ostatecznie hiszpański trener wolał korzystać na środku obrony z Davida Alaby oraz z Joshuy Kimmicha, przez co Tasci zanotował zaledwie jeden występ w barwach mistrza kraju. Nic dziwnego zatem, że jest niezadowolony z powrotu do Bundesligi.

- Nie dołączyłbym do Bayernu, gdybym wiedział, że nie będę grał - oświadczył 28-latek.

Niemcy mają opcję przeprowadzenia transferu definitywnego, ale wątpliwe, by z niej skorzystali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać Radosław Sobolewski bliski powrotu na ławkę trenerską. Wybór może zaskakiwać

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy