"Żałuję, że dołączyłem do Bayernu"

"Żałuję, że dołączyłem do Bayernu"
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Bild

Serdar Tasci oświadczył, że inaczej wyobrażał sobie pobyt w Bayernie.

14-krotny reprezentant Niemiec trafił do Monachium w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia ze Spartaka Moskwa. Bawarczycy sprowadzili go ze względu na kontuzje, które mocno dotknęły defensywę zespołu. Pep Guardiola nie mógł bowiem korzystać ani z Javiego Martineza, ani z Jerome'a Boatenga.

Ostatecznie hiszpański trener wolał korzystać na środku obrony z Davida Alaby oraz z Joshuy Kimmicha, przez co Tasci zanotował zaledwie jeden występ w barwach mistrza kraju. Nic dziwnego zatem, że jest niezadowolony z powrotu do Bundesligi.

- Nie dołączyłbym do Bayernu, gdybym wiedział, że nie będę grał - oświadczył 28-latek.

Niemcy mają opcję przeprowadzenia transferu definitywnego, ale wątpliwe, by z niej skorzystali.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku Napoli złożyło ofertę trenerowi. Był łączony z mistrzem Włoch już w 2021 roku

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy