Zamieszanie wokół Maradony. Przedłużony pobyt w szpitalu

Zamieszanie wokół Maradony. Przedłużony pobyt w szpitalu fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Marca

Diego Maradona musiał zostać dłużej w szpitalu po tym jak lekarze zdiagnozowali u niego krwawienie z żołądka.

Legendarny Argentyńczyk ma za sobą bardzo burzliwy dzień. Dorados de Sinaloa potwierdziło, że 58-latek poprowadzi drugoligowy zespół również w Clausurze, czyli turnieju, stanowiącym drugą część ligowych rozgrywek w Meksyku. Przed przystąpieniem do treningów szkoleniowiec musiał jednak przejść rutynowe badania, a te nie obyły się bez komplikacji.

Maradona udał się do lekarzy w swojej ojczyźnie i podczas badań dostrzeżono niepokojące sygnały o krwawieniu w żołądku. Specjaliści uznali, że w takim stanie jeden z najlepszych piłkarzy w historii nie może udać się do domu i konieczna będzie hospitalizacja.

Szczęśliwie wszystko bardzo szybko wróciło do normy. Po kilku godzinach lekarze uznali, że stan Maradony jest już dobry i wydano zgodę na wyjście ze szpitala. Były piłkarz przebywał tam wraz z trójką swoich dzieci.

W Aperturze meksykańskiej Ascenso MX Dorados zajęło pod wodzą Maradony siódme miejsce w tabeli. Wystarczyło ono, by awansować do play-offów, a w tych drużyna radziła sobie już znacznie lepiej. Udało jej się awansować do finału, lecz tam po dwumeczu musiała uznać wyższość Club Atlético de San Luis.

Clausura już wystartowała, a Maradona i jego podopieczni rozegrają pierwszy mecz 6 stycznia o godzinie 4:00 czasu polskiego. Rywalem Dorados będzie Celaya FC.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy