„Zapadła cisza”. Górnik Zabrze straci kluczowego zawodnika?!

„Zapadła cisza”. Górnik Zabrze straci kluczowego zawodnika?! fot. Adam Starszynski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Dziennik Zachodni

Górnik Zabrze nadal nie może być pewny przyszłości Erika Janžy. Słoweniec wypowiedział się na temat przyszłości dla „Dziennika Zachodniego”.

Górnik Zabrze zajmuje w tabeli Ekstraklasy siódme miejsce, co w obliczu problemów finansowych, z jakimi zmaga się klub, należy rozpatrywać w kategoriach sukcesu.

Przewaga nad strefą spadkową wynosi już dziesięć punktów i wydaje się, że na ten moment na Górnym Śląsku mogą być spokojni o utrzymanie.

W kuluarach sporo czasu poświęca się natomiast przyszłości jednego z liderów - Erikowi Janžy.

30-latek ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, który na razie nie został przedłużony. Ten prawdopodobnie uda się z drużyną narodową na EURO 2024.

Przed turniejem Górnik Zabrze chciałby załatwić tę sprawę. Jak zatem postępują rozmowy?

O tym w wywiadzie dla „Dziennika Zachodniego” opowiedział sam zainteresowany.

- Jakieś rozmowy już się zaczęły, teraz zapadła cisza - zaczął.

- To jest tak, że klub coś proponuje, ja się naradzam z menedżerem, odpowiadamy, klub ma czas na swoją odpowiedź i tak się to toczy. Teraz sprawa jest po naszej stronie - dodał.

Cały wywiad dostępny w tym miejscu.

30-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 12 spotkań, a w nich miał jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy