Zapasy na murawie w I lidze. Były Ekstraklasowicz z czerwoną kartką [WIDEO]

2024-08-04 18:28:01; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Zapasy na murawie w I lidze. Były Ekstraklasowicz z czerwoną kartką [WIDEO] Fot. TVP Sport
Mateusz Michałek Źródło: TVP Sport

Miedź Legnica przegrała w niedzielnym spotkaniu I ligi ze Stalą Rzeszów na jej terenie 0:1. Meczu na murawie nie dokończył Bartosz Kwiecień.

W rozgrywanym w Rzeszowie spotkaniu trzeciej kolejki I ligi pomiędzy tamtejszą Stalą a Miedzią Legnica przez długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Wynik dopiero w 77. minucie otworzył César Peña, który dał prowadzenie i jak się później okazało - zwycięstwo ekipie gospodarzy.

Przyjezdni kończyli potyczkę w dziesiątkę. Bartosz Kwiecień pierwszą żółtą kartkę zobaczył tuż przed przerwą. W 88. minucie został ukarany ponownie. Słynący z twardej gry zawodnik walczył o piłkę z jednym z rywali, którego w pewnym momencie - zaraz po użyciu gwizdka przez sędziego, który postanowił przerwać akcję - po prostu sprowadził rzutem na ziemię.

„Kiedy naoglądasz się igrzysk przed meczem ligowym... Bartosz Kwiecień niczym wytrawny zapaśnik. Druga żółta i czerwona. Repasaży nie będzie” - skomentowało sytuację TVP Sport, wrzucając do mediów społecznościowych wideo przedstawiające całe zajście.

Zachowanie środkowego obrońcy, który wcześniej zanotował 115 występów w Ekstraklasie, a do Miedzi trafił w trwającym oknie transferowym po rozstaniu z Koroną Kielce, raczej nie przypadło do gustu kibicom na Twitterze.

W trzech dotychczasowych meczach w trykocie legnickiej ekipy defensor ujrzał trzy kartki.

Prowadzona przez Ireneusza Mamrota Miedź z dorobkiem czterech punktów zajmuje w tym momencie dziewiąte miejsce w pierwszoligowej tabeli.