„Zapewne po sezonie”. Kontuzja zawodnika i fatalne wieści dla Jagiellonii Białystok

„Zapewne po sezonie”.  Kontuzja zawodnika i fatalne wieści dla Jagiellonii Białystok
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Kuba Seweryn

Jagiellonia Białystok rywalizowała w środę z Resovią w Pucharze Polski i wygrała 3-1. Podopieczni Adriana Siemieńca przypłacili jednak triumf poważną kontuzja Bojana Nasticia - informuje Kuba Seweryn.

W środę większość zwracała uwagę na rywalizację w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale ciekawie było też na krajowym podwórku.

Do interesującego starcia doszło w Rzeszowie, gdzie miejscowa Resovia mierzyła się z Jagiellonią Białystok w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.

Przedstawiciel Ekstraklasy wprawdzie wygrał to spotkanie 3-1, to do samego końca musiał drżeć o rezultat.

Dopiero w 90. minucie wynik ustalił Dominik Marczuk. Poza nim dla wicelidera Ekstraklasy dublet ustrzelił José Naranjo.

Choć Jagiellonia Białystok awansowała do kolejnej rundy, to triumf miał dla niej słodko-gorzki smak. Wszystko przez kontuzję, której doznał Bojan Nastić.

W przypadku Bośniaka doszło rzekomo do zerwania ścięgna Achillesa - informuje Kuba Seweryn.

„Obrońca Jagiellonii Bojan Nastić powiedział mi, że zerwał ścięgno Achillesa. Pewnie dokładniejsze badania jeszcze jutro, ale skoro on sam to czuje... Zapewne po sezonie dla niego.

Bojan - jak najszybszego powrotu do zdrowia! Trzymamy kciuki” - napisał.

29-latek rozegrał w tym sezonie cztery spotkania w pierwszym zespole Jagiellonii Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy