Zaplanowane rozmowy w sprawie Ełmasa. Napoli dopnie swego?!

Zaplanowane rozmowy w sprawie Ełmasa. Napoli dopnie swego?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Według najnowszych wieści wkrótce Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy Napoli, wyruszy do Stambułu. Celem jego wizyty będzie domknięcie transferu Elifa Ełmasa.

Macedończyk jest łączony z wicemistrzem Włoch już od maja. Pomimo tego do tej pory nie udało się wypracować porozumienia z Fenerbahçe, co próbowało wykorzystać Atlético Madryt, lecz także bez powodzenia. W międzyczasie „Błękitni” skupili się na pozyskaniu takich zawodników jak Kostas Manolas, Hirving Lozano czy James Rodríguez.

Kolumbijczyk wyrósł nawet na ich główny cel transferowy, jednak negocjacje z Realem Madryt nie należą do najłatwiejszych i dlatego konsensu na horyzoncie nie widać. Korzystając z obecnej sytuacji Cristiano Giuntoli już w poniedziałek ma polecieć do Stambułu.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, dyrektor sportowy Napoli nad Bosforem spotka się z dyrekcją Fenerbahçe. Oczekuje się, że tym razem transfer zostanie sfinalizowany, a łączny koszt operacji wyniesie 18 milionów euro (15 milionów podstawy plus bonusy).

Planowo 19-letni środkowy pomocnik, mogący grać na obu skrzydłach, jak również tuż za napastnikiem, w Neapolu miałby się zjawić w połowie przyszłego tygodnia. 

Elif Ełmas w ubiegłej kampanii zebrał 40 występów, które okrasił czterema trafieniami. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy