Zaplanowane rozmowy w sprawie Ełmasa. Napoli dopnie swego?!

Zaplanowane rozmowy w sprawie Ełmasa. Napoli dopnie swego?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Według najnowszych wieści wkrótce Cristiano Giuntoli, dyrektor sportowy Napoli, wyruszy do Stambułu. Celem jego wizyty będzie domknięcie transferu Elifa Ełmasa.

Macedończyk jest łączony z wicemistrzem Włoch już od maja. Pomimo tego do tej pory nie udało się wypracować porozumienia z Fenerbahçe, co próbowało wykorzystać Atlético Madryt, lecz także bez powodzenia. W międzyczasie „Błękitni” skupili się na pozyskaniu takich zawodników jak Kostas Manolas, Hirving Lozano czy James Rodríguez.

Kolumbijczyk wyrósł nawet na ich główny cel transferowy, jednak negocjacje z Realem Madryt nie należą do najłatwiejszych i dlatego konsensu na horyzoncie nie widać. Korzystając z obecnej sytuacji Cristiano Giuntoli już w poniedziałek ma polecieć do Stambułu.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, dyrektor sportowy Napoli nad Bosforem spotka się z dyrekcją Fenerbahçe. Oczekuje się, że tym razem transfer zostanie sfinalizowany, a łączny koszt operacji wyniesie 18 milionów euro (15 milionów podstawy plus bonusy).

Planowo 19-letni środkowy pomocnik, mogący grać na obu skrzydłach, jak również tuż za napastnikiem, w Neapolu miałby się zjawić w połowie przyszłego tygodnia. 

Elif Ełmas w ubiegłej kampanii zebrał 40 występów, które okrasił czterema trafieniami. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy