Zaskakująca oferta dla Hondy

Zaskakująca oferta dla Hondy fot. Vitesse
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Globo Esporte

Według najnowszych wieści Keisuke Honda w najbliższym czasie może zakotwiczyć w Brazylii. Taką możliwość oferuje mu tamtejsze Botafogo.

Jeszcze pod koniec września 2019 roku Japończyk oferował swoje usługi Manchesterowi United i Milanowi, a obecnie niewykluczone, że wkrótce zawita on do Kraju Kawy. 33-latek nie ma bowiem za sobą zbyt udanych miesięcy, podczas których długo poszukiwał nowego klubu, a gdy ostatecznie na jego zatrudnienie zdecydowało się Vitesse Arnhem, udało mu się zagrać w raptem czterech meczach. W związku z tym współpraca z holenderską ekipą szybko dobiegła końca.

Obecnie jego przedstawiciele próbują znaleźć mu nowego pracodawcę i mając to na uwadze, jak donosi Globo Esporte, skrzydłowy bądź ofensywny pomocnik został zaoferowany Botafogo. Co więcej, piętnasty klub brazylijskiej ekstraklasy wyraził zainteresowanie pozyskaniem doświadczonego zawodnika, dlatego też już przedstawiono mu ofertę kontraktu, a teraz trwają oczekiwania na odpowiedź zwrotną.

„Estrela Solitária” w najbliższym czasie straci zapewne João Paulo, który ma kontynuować karierę w Stanach Zjednoczonych, tym samym przyjście Hondy byłoby jej zdecydowanie na rękę. W ten sposób klub zyskałby nie tylko wzmocnienie, ale i silny argument w negocjacjach z reklamodawcami. 33-latek wciąż bowiem cieszy się ogromną popularnością w Japonii, gdzie nie tak dawno założył klub One Tokyo FC, a nie bez znaczenia jest fakt, że w swojej karierze grał on już w Meksyku oraz Australii.

Pamiętajmy również o tym, że niedługo rozegrane zostaną Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a celem byłego gracza CSKA Moskwa czy Milanu jest wzięcie w nich udziału. Tym samym jego przyjazd do Brazylii staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej! POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy