Zaskakująca oferta za Chwiczę Kwaracchelię?! 80 milionów euro plus zawodnik

2024-05-14 10:47:32; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Zaskakująca oferta za Chwiczę Kwaracchelię?! 80 milionów euro plus zawodnik Fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: La Gazzetta dello Sport

Napoli nie jest skłonne do rozstania z Chwiczą Kwaracchelią. Mimo to Paris Saint-Germain planuje dopiąć swego. Jest gotowe nawet poświęcić Randala Kolo Muaniego - wynika z doniesień „La Gazzetta dello Sport”.

Paris Saint-Germain przygotowuje się do nowego startu. Kylian Mbappé już zdecydował, że nadszedł odpowiedni czas na rozstanie. Przesądzone są już jego przenosiny do Realu Madryt, do którego trafi w ramach wolnego transferu.

Paryżanie poszukują zatem nowego lidera. Ich szeregi może wzmocnić kilka czołowych zawodników.

Od dłuższego czasu z przeprowadzką do Parku Książąt łączy się z Victora Osimhena. Klauzula wykupu w kontrakcie Nigeryjczyka, ważnym do końca czerwca 2026 roku, oscyluje według różnych źródeł w granicach 120-130 milionów euro. On sam preferuje przeprowadzkę do Chelsea, ale o to może być znacznie trudniej.

Na tym interesy PSG w Neapolu się nie kończą. Na szczycie listy życzeń widnieje także nazwisko Chwiczy Kwaracchelii. Zdaniem francuskich i włoskich mediów to właśnie w nim upatrzono idealnego następcę Mbappé.

Ubiegłoroczni mistrzowie Italii nie kwapią się do rozstania. Chcą podpisać nowy kontrakt z klauzulą wykupu w wysokości nawet 150 milionów euro. To poważnie komplikuje sprawę, ale paryżanie nie rezygnują.

„La Gazzetta dello Sport” twierdzi, że francuska strona zaproponuje latem ofertę w zaskakującej formule. Jej podstawą będzie 80 milionów euro i Randal Kolo Muani.

25-latek załatałby zatem niezwłocznie pozycję napastnika, którą najpewniej osłabi Osimhen. PSG wzięłoby na siebie całą pensję oddanego zawodnika.

Kolo Muani po transferze z Eintrachtu za ponad 90 milionów euro raczej zawodzi. Bieżące rozgrywki okrasił dziewięcioma golami i sześcioma asystami.