Zaskakujący transfer Tima Cahilla tuż-tuż

Zaskakujący transfer Tima Cahilla tuż-tuż
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Khela Now

Legenda australijskiej piłki może wkrótce zmienić pracodawcę.

Pomimo wycofania się z gry w reprezentacji, Tim Cahill jest zainteresowany kontynuowaniem kariery klubowej i według mediów już wkrótce może podpisać umowę z nowym klubem.

Jak donosi „Khela Now”, doświadczony pomocnik prowadzi zaawansowane negocjacje z indyjskim Jamshedpur FC. Negocjacje między przedstawicielami zawodnika a klubem trwają od kilku tygodni i obie strony są coraz bliżej znalezienia konsensusu. 

Na transfer nalega przede wszystkim nowy trener tego zespołu, César Ferrando. W jego mniemaniu Cahill powinien wnieść do drużyny niezbędną jakość oraz zainspirować innych graczy.

Ostatnim klubem 38-latka było Millwall. W barwach tego zespołu nie rozegrał nawet minuty, ale to nie przeszkodziło mu w wywalczeniu sobie przepustki na wyjazd do Rosji na Mundial. Z czterema występami na imprezie tej rangi, pomocnik jest liderem wszechczasów w tej klasyfikacji.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy