Zaskakujący wybór Kiełba

Zaskakujący wybór Kiełba
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: WP Sportowe Fakty | CK Sport

Jacek Kiełb powinien wkrótce zasilić szeregi Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

Doświadczony zawodnik nie zdecydował się na przedłużenie wygasającego wraz z końcem czerwca kontrakt z Koroną na zaproponowanych mu warunkach.

Ulubieniec kieleckiej publiczności liczył na to, że będzie mógł kontynuować swoją przygodę z futbolem w klubie z województwa świętokrzyskiego. Kiełbowi zależało na podpisaniu przynajmniej dwuletniej umowy z „Żółto-Czerwonymi”. Władze zespołu początkowo zamierzały sprostać oczekiwaniom piłkarza, ale później zmieniły jednak zdanie i zaoferowali mu roczny kontrakt, na który 30-latek nie chciał się zgodzić.

Były gracz między innymi Lecha Poznań oraz Śląska Wrocław jeszcze w trakcie prowadzenia rozmów z przedstawicielami ekipy z Kolporter Areny informował media, że otrzymuje propozycje ze strony drużyn z zagranicy oraz występujących na najwyższym poziomie w Polsce.

Doświadczony skrzydłowy postanowił ostatecznie obrać jednak nieco inny kierunek i w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy Bruk-Bet Termaliki.

„Słonie” zakończyły ostatnie rozgrywki w strefie spadkowej Ekstraklasy i będą teraz walczyć o powrót do krajowej elity. W osiągnięciu tego celu ma im pomóc między innymi 30-letni zawodnik, który będzie ich pierwszym letnim wzmocnieniem.

Klub z Niecieczy przejawiał zainteresowanie Kiełbem jeszcze w trakcie sezonu, ale wtedy wydawało się, że piłkarz będzie rozważał ewentualną ofertę zespołu tylko wtedy, kiedy ten zapewni sobie utrzymanie. Brak wystarczająco atrakcyjnych propozycji spowodował jednak zmianę decyzji byłego reprezentanta Polski, który ostatecznie podpisze w najbliższych dniach najprawdopodobniej dwuletni kontrakt z Bruk-Bet Termalicą.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy